Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/songultuzin/public_html/adminControl/ayarlar.php on line 13
 Online Koçluk | Songül Tüzin
ONLINE KOÇLUK

ONLINE KOÇLUK

Ülke ve şehir farkı, zaman kısıtı olmaksızın, iş yerinden izin alma telaşı ve trafikte zaman kaybetme endişesi olmadan siz de online koçluk hizmetinin avantajlarından yararlanan danışanlarımızdan biri olabilirsiniz. Bu deneyim, teknolojinin sağladığı imkanlar sayesinde koçluk hizmetine ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır. Şehir değişikliği veya uzun bir tatil planı olması durumunda bile bire bir başlanan seansların gerektiğinde devamlılığı bu şekilde sağlanabilmektedir. Online koçluk için tek yapmanız gereken size uygun bir gün ve saatte bulunduğunuz yerden kendinize sadece 1 saatinizi ayırmak olacaktır.

Online Koçluk Almanın Avantajları Nelerdir?

Evinizde, ofisinize, tatilde ya da seyahate çıktığınızda mekan kısıtı olmadan rahatlıkla online koçluk hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul ya da ülke dışında yaşasanız bile online koçluk hizmetine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Esnek seans saatleri sayesinde zamanı daha verimli kullanabilirsiniz.

Mobil ortamın sağladığı maliyet avantajı nedeniyle daha ekonomik bir hizmet satın alabilirsiniz.

Online Koçluk Süreci Nasıl İşler

Aşağıda belirttiğimiz dört adım ile online koçluk hizmetini siz de deneyimleyebilirsiniz.

İlk olarak, iletişim formumuzu skype hesap adınızı mutlaka belirtecek şekilde doldurarak online koçluk talebinizin bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yapacağınız ikinci şey, keşif görüşmesine katılmak olacak. Bunun için belirttiğiniz iletişim bilgileri ile sizinle irtibata geçerek, yaklaşık 15 dakika sürecek bir koçluk keşif görüşmesi yapacağız. Görüşmemizde koçluk almak istediğiniz gündemi paylaşmanızı sağlayacak varsa sormak istediğiniz tüm soruları cevaplayacağız. Üçüncü aşamada, gün ve saatini kararlaştırdığımız online koçluk seans davetiyenizi size mail yoluyla ileteceğiz. Son olarak, seans başlamadan 10 dakika önce skype üzerinden sizi arayarak ses ve bağlantı ayarlarını kontrol ederek seans saatiniz geldiğinde yaklaşık 1 saat sürecek online koçluk görüşmesine başlıyor olacağız.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYIN