Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/songultuzin/public_html/adminControl/ayarlar.php on line 13
 Hakkımda | Songül Tüzin

HAKKIMDA

17 Temmuz’da güzel bir yaz sabahı başladığım hayat yolculuğumda ;

Uzun bir eğitim hayatı, kariyer durakları ve kurumsal tabelalı şehirlerden geçtikten sonra ne yapmak istediğimi, olmak istediğim Songül’ü, kendi yolumu keşfetmek üzere “Bireysel Koçluk” hizmeti almak için durduğum bir durakta; hayatım boyunca hep ilgimi çeken, beni düşündüren, bende iflah olmaz bir merak uyandıran “ilişkiler” konusuna rastladım.

Kişisel vizyonuma katkı sağlayan bu deneyim beni “İlişki Koçluğu” ile tanıştırdı. Bundan sonra kariyerime kurumsal hayatta ilerlemeye son vererek; ICF ( Uluslararası Koçluk Federasyonu ) akredite koçluk eğitimi (ACTP) ile birlikte bu meslekteki yetkinliklerimi destekleyen daha pek çok eğitime katıldım. En önemlisi “mucizeler bilimi” olarak adlandırılan NLP eğitimimi tamamlayarak, koçluk tekniklerinin yanı sıra NLP teknikleri ile de danışanlarımın yaşamlarında ve ilişkilerinde varmak istedikleri noktaya ulaşmaları için onlara pusula olmaya başladım.

Sağlıksız ilişki kurma biçimlerinin, farkındalık ve emekle sağlıklı ilişki kurma biçimi ile değiştirilebildiğini, her ilişkinin, her insanın eşsiz ve mükemmel olduğunu danışanlarımla deneyimledim. İki kişi, “çok temel “ dedikleri farklara rağmen, bir arada kalmak ve ilişkilerini yürütmek istiyorsa bunu başarabiliyordu. Bireyler kendileri ile iletişim kurabildiklerinde, var olan potansiyellerini kullanıp varmak istedikleri noktaya onları götürecek kendi aksiyonlarını keşfedebiliyordu.

Kendimi bulduğum ve en iyi şekilde ifade ettiğim yolculuğumda, ilişkileriniz ve bireysel yaşamınıza dair gündemlerinizi ele aldığımız seanslarımızla rotanızı birlikte oluşturuyoruz.

İlişki koçluğu ile sürdürülebilir ve doyumlu ilişkiler yaşamak isteyen sizlerin yanısıra, ilişki kurmayı ebeveynlerini model alarak öğrenecek olan gelecek nesillere de katkı sağlayacak bir süreç deneyimleyeceksiniz.

Sevgilerimle
Songül Tüzin